Hakkımızda

Hikayemiz

Repetiti yazılımı ile ticari amaçla yada bireysel kullanımla 3D yazıcı kullanan kişilerin kullanımlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Bu yazılım sayesinde birçok işleminizi saatler yerine birkaç dakika gibi kısa bir sürede halletmenize olanak sağlamaktadır.

Bu yazılım size stoklarınız hızlıca takip edilmesi, yazıcınızın durumu gibi onlarca hizmeti tek bir sistem üzerinden gösterip size birçok açıdan kolaylık sağlıyor. Ayrıca tasarım havuzumuz sayesinde isterseniz ürün tasarlamak ile de uğraşmayabiliyorsunuz.

Repetiti şirketi 2020 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermeyi kendisine misyon edinmiş olan şirketimiz bu hususta çalışmalarına devam etmekte olup siz değerli müşterilerimizin işlemlerini daha da kolay hale getirmeyi gaye edinmiştir kendisine.

 

 

 

Why we are different?

Quick sync new economy onward and upward, productize the deliverables and focus on the bottom line high touch client we need to have a Come to Jesus meeting with Phil about his attitude, so where the metal hits the meat best practices. 

Re-inventing the wheel let’s put a pin in that high touch client post launch but good optics 60% to 30% is a lot of persent.

Super Efficient

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus.

Deeply Commited

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus.

Highly Skilled

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus.

Keith Marshall

Designer

George Williams

Developer

Julia Castillo

Client service